Lešení Layher Lešení Layher Allround

Systémové lešení Layher Allround

Systémového lešení Layher Allround se využívá hlavně pro náročné lešenové konstrukce - a to všude tam, kde konvenční lešenová technologie nelze optimálně a ekonomicky použít.Nákupem realizujete investici do perfektního a kompletního systému se všemi nezbytnými povoleními, tj. investujtete do rychlé,bezpečné a vysoce universální konstrukce.

Unikátní kombinace volného a tuhého připojení do systému bez šroubování umožňuje výběr automaticky pravoúhlého,lineárního připojení nebo připojení pod libovolným úhlem a to se zabudovanou bezpečností. Originál Layher Allround lešení nabízí - především u komplexních lešenových konstrukcí- nesrovnatelný rozsah použití, neporazitelně rychlou montáž, přesvědčivé ekonomické argumenty, a to i díky velkému rozsahu dílů příslušenství - universálnost není omezena jedinou dostupnou sadou.

Volné připojení

Od slova "jdi" - díky pro stavbu ideálnímu systému je pozice klínu zajištěna i při volném připojení.To znamená ,že jeden člověk může bezpečně montovat do jakékoliv výšky. Úder kladiva změní volné připojení v bezkonkurenčně tuhý a síly přenášející styk.

Síly přenášející styk

Je výsledkem výjimečného designu klínové hlavy, která přesně pasuje na obvod stojky - což má za výsledek, že síly jsou centricky přenášeny velkou plochou do stojky.

Rychlá montáž

Až 8 připojení pod různými úhly lze navrhnout do jednoho staticky ideálního styku Allround. Montáž lešenového systému je logická, pokud požadujete můžete vložit "O" příčníky i "U" příčníky, na které se osadí lešenové podlahy, osazané podlahy (zajištěné pojistkou proti nadzvednutím podlahy) mají takový ztužující efekt,že podélníky se stanou nadbytečnými - čímž se šetří na materiálu, montáži i dopravě.

Odborní poradci

Lešenářské firmy

Milan Veverka
milan.veverka@lavel.cz
602 426 551

Praha

Josef Kratochvíl
josef.kratochvil@lavel.cz
602 309 326

Severní část Čech
Vysočina
Jižní část Moravy

Jiří Rys
jiri.rys@lavel.cz
602 309 362

Jižní a západní část Čech

Pavel Písecký
pavel.pisecky@lavel.cz
724 174 939

Východní část Čech
Severní část Moravy

Ing. Milan Veverka
milan.veverka@lavel.cz
602 309 327