Lešení Layher Systémy zakrytí Kazetové střechy

Kazetové střechy

Kazetové střechy Layher jsou etablovány jako favorit pro přestavby,rekonstrukce a renovace. Konstrukce i všechna zařízení jsou při změnách zakrytí budovy,či opravách střechy budovy bezpečně chráněny,Pod bezpečnou střechou může bez přestávky probíhat normální provoz.

Vaše výhody

Solidní a přesvědčivá technologie

Kazetová střecha Layher je robustní a je navržena pro časté montáže a demontáže. Design dílů byl prokázán mnohokrát na nejrůznějších náročných stavbách.

Extrémní rozpětí

Při zatížení sněhem 0,75 kN/m2 lze rozpětí do 23,2 m zakrýt nosníky s jedním táhlem, při zatížení sněhem 0,25 kN/m2 lze dosáhnout rozpětí 27, m. I větší rozpětí lze překlenout, pokud se provedou dodatečná konstrukční opatření jako vyztužení rohu konstrukce či použitím rohových výztuh.

Velmi jednoduchá možnost zásobování materiálem

Zásobování stavby pod kazetovou střechou je velmi jednuduché - v jakémkoliv místě lze ručně odstranit kazety. Tento proces je dokonce ještě zjednodušen díky specielně navrženým manipulačním úchytům.

Neobyčejný

Díky inovativnímu praktickému lanovému bezpečnostnímu systému jsou lešenáři zabezpečeni jak při montáži tak při demontáži.Lešenáři mají nejvyšší zabezpečení a přitom se mohou volně pohybovat.

Nezávislý systém

Kazetové střechy lze bez problému namontovat na téměř libovolný lešeňový systém. Jako spodní konstrukce není třeba žádné typizované řešení.

Odborní poradci

Lešenářské firmy

Milan Veverka
milan.veverka@lavel.cz
602 426 551

Praha

Josef Kratochvíl
josef.kratochvil@lavel.cz
602 309 326

Severní část Čech
Vysočina
Jižní část Moravy

Jiří Rys
jiri.rys@lavel.cz
602 309 362

Jižní a západní část Čech

Pavel Písecký
pavel.pisecky@lavel.cz
724 174 939

Východní část Čech
Severní část Moravy

Ing. Milan Veverka
milan.veverka@lavel.cz
602 309 327